%50' ye VARAN İNDİRİMLER
{{ $item.name }}

VALORANT İLE HASSAS NİŞANCILIĞINI EŞSİZ AJAN YETENEKLERİYLE BULUŞTUR

Valorant Points’te öne çıkmaya hazır mısınız? Çok oyunculu bir oyun olan Valorant Points, çevrim içi olarak oynanan bir oyundur. Taktiksel nişancı özelliklerini sonuna kadar kullanabileceğin bu oyun, 2020 yılından bu yana hayatın tam ortasında seni bekliyor. Profesyonel oyun severlerin tercihi olan Valorant Points oyunu için satışa sunulan skinleri satın almak için tercihiniz Lord Key Games olsun!

2014 yılından bu yana gelişim aşamasını süren ve 2020 yılından bu yana da yaşamın ayrılmaz bir parçası olan bu oyunda hesap satın almak için Lord Key Games’i tercih edebilirsiniz. Valorant vp ve Valorant battle pass satın alabileceğiniz web sitemiz, geçecekte geçen bu oyunda olduğunuz ajanı en iyi şekilde temsil etmenize olanak sağlar. Farklı ülkelerden gelen ve farklı kültürlere sahip olan diğer ajan takımları ile mücadele içinde olacağınız Valorant’ta sizi öne çıkaracak tüm özellikler tek tıkla parmaklarınızın ucunda!

Valorant Points’te Yeteneklerini Kazan

5 kişilik takımlardan oluşan Valorant Points’te savunan veya saldıran takımında olabilirsiniz. Her bir karakterin özgün özelliklerinin bir arada bulunduğu oyunda seviye atladıkça karakterinizin de farklı yetenekler kazandığını göreceksiniz. Silah gibi skin’leri kullanabileceğiniz oyunda Volarant vp satın al işlemlerini gerçekleştirerek ajanınızı güçlendirebilirsiniz. Derecesiz mod, spike’a hücum modu, rekabete dayalı mod ve ölüm maçı modu gibi farklı mod seçeneklerinde maksimum performans göstermek için siz de Lord Key Games’in Volarant vp satın al hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Valorant Point Para Birimiyle Karakterini Geliştir

Valorant Points’te sahip olduğunuz ajanı geliştirmek için oyunun kendine özgü para birimini kullanmanız gereklidir. Hesabınıza points yüklemeniz için tek yapmanız gereken Lord Key Games’e tıklamak olacak. En uygun Valorant battle pass satın alabileceğiniz web sitemiz sayesinde sizin için özel olarak sunduğumuz points’ler içerisinden alım yapabilirsiniz. Points satın almak için öncelikle hesap oluşturmalısınız.

Ardından sitemize giriş yaparak istediğiniz points’leri sepetinize ekleyebilir ve ödeme işlemini zahmetsizce tamamlayabilirsiniz. Oyun keyfini kesintisiz yaşamak için tercih edeceğiniz Valorant battle pass satın alma işlemlerini SSL sertifikası ve 3D secure ödeme güvenlik yöntemi bulunan sitemizden rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Kesintisiz oyun deneyimi için tercih edeceğiniz Valorant battle pass’lere banka transferi ile ödeme, kredi kartı ile ödeme ve mobil ödeme gibi farklı ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.