%50' ye VARAN İNDİRİMLER
{{ $item.name }}

LEAGUE OF LEGENDS RP SATIN AL VE OYUNUN KADERİNİ DEĞİŞTİR

En ucuz riot points fiyatlarına tek tıkla ulaşabileceğiniz Lord Key Games sayesinde League Of Legends Rp satın al işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 2009 yılında piyasaya sürülen League of Legends oyununda ön plana çıkmak için ihtiyacınız olan riot pointslere tek tıkla ulaşabilirsiniz. Riot Games tarafından yayınlanan ve geliştirilen bu video oyunu, Defense of the Ancients örnek alınarak yapıldı. Yayınlandığı günden bu yana çok sevilen ve tüm dünyada popüler olan League Of Legends Rp satın al işlemleri sayesinde oyundaki elinizin çok daha kuvvetli olmasını sağlıyor. Intel Core i3-530 / AMD A6-3650 işlemcisine ihtiyaç duyulan oyunda Nvidia GeForce 9600GT / Intel HD 4600 / AMD HD 6570 ekran kartına ihtiyacınız olacak. 1 GB VRAM gereksinimini de karşıladıktan sonra League Of Legends Rp satın al işleminizi gerçekleştirip oyunun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

League Of Legends Rp Satın Al ile Sonraki Hamleni Yap

League Of Legends Rp satın al işlemini gerçekleştirerek sonraki hamlenizi kusursuzca yapabilirsiniz. Bir strateji oyunu olan League Of Legends’ta rekabete dayalı bu süreçten kazanan kişi olmak için çabalayın. 2 GB RAM ihtiyacına sahip olan League Of Legends oyununu zahmetsizce oynamak için 16 GB boş alana ihtiyacınız olacaktır. DirectX sürümünün Versiyon 10 olması gereken bu oyunda Rp satın alarak savaşın şampiyonu olabilirsiniz. İki takımın yer aldığı bu oyunda çeşitli savaş alanlarında boy gösterirsiniz. Farklı oyun modlarında baş başa mücadele edeceğiniz oyunda kazanan taraf olmak için League Of Legends Rp satın al işlemlerini gerçekleştirmeniz gereklidir.

League Of Legends Rp Satın Al ve Sen Kazan

League Of Legends Rp satın al işlemi, kazanmayı isteyenlerin tercihidir. Her beceri seviyesine hitap eden LoL, canlı turnuva ortamı ve sık sık güncellenen içeriği ile oyunda heyecanın her zaman en üst seviyede tutulmasını sağlar. 5 çeşit rolün bulunduğu LoL’de her rolün şampiyonu olmak için acele et! League Of Legends Rp satın al ve ihtiyacın olan ekipmanlara kolayca sahip ol. Lord Key Games ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz Rp’ler haritanın özelliklerine ve tecrübene bağlı olarak turnuvalardan başarıyla çıkmana yardımcı olacak. Üst koridor/(Top lane), Ormancı/(Jungler), Orta koridor/(Mid lane), saldırı gücü taşıyıcısı/(AD Carry), ve Destek/(Support) Takımın destekte en iyi sen ol!