%50' ye VARAN İNDİRİMLER
{{ $item.name }}

GOOGLE PLAY İNDİRİM KODU İLE HER OYUNA UYGUN AVANTAJ

Google Play indirim kodlarını satın alarak Google üzerinden satın alacağınız oyun paketlerinde büyük ölçüde avantaj elde edebilirsiniz. Anlık indirimlerden anında faydalanmak için tercih edebileceğiniz Lord Key Games ile eğlenceli bir dünyanın kapılarını sonuna dek aralayın. Her ana uygun bir hediye bulmak için tercih edebileceğiniz Google Play indirim kuponlarını tek tıkla satın alabilirsiniz. İster kendiniz isterseniz de arkadaşlarınız için tercih edebileceğiniz Google Play indirim kuponları sayesinde sonsuz oyun dünyası sizleri bekliyor. Size uygun oyun içeriklerinin bir arada bulunduğu Google Play üzerinden milyonlarca uygulama indirebilirsiniz. İstediğiniz uygulamalara herkesten daha önce ve indirimli bir şekilde sahip olmak istiyorsanız hemen Lord Key Games’i tercih edin.

Google Play İndirim Kodlarının Son Kullanma Tarihi Yok

Google Play indirim kodları sayesinde istediğiniz oyunları dilediğiniz tarihte indirebilirsiniz. Bakiyenizi dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bu sistemde harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Sevdiklerinize de armağan edebileceğiniz Google Play hediye kartları sayesinde dolandırıcılıklardan da sakınacaksınız. Online mağazamızdan satın alabileceğiniz Google Play hediye kartlarına sahip olduktan sonra dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Google Play 100 TL, Google Play 25 TL, Google Play 50 TL, Google Play 500 TL ve Google Play 250 TL gibi her bütçeye uygun seçeneklere tek tıkla sahip olacaksınız.

Google Play Hediye Kartı ile Sonsuz Eğlence

Google Play hediye kartları sayesinde sonsuz bir eğlenceye giriş bileti elde edeceksiniz. Milyonlarca içeriğin bulunduğu Google Play dünyasına pürüzsüz bir giriş yapmak için tercih edebileceğiniz Google Play hediye kartlarını kullanmak için ek bir ücret ödemenize veya kredi kartı bilgilerinizi girmeye gerek yoktur. Evde, seyahatte, kısacası bulunduğunuz her yerde sevdiğiniz içerikleri indirebileceğiniz Google Play hediye kartlarını mobil cihazlarınızdan web tarayıcınıza kadar her yerde kullanabilirsiniz. Google Play’deki uygun öğeleri satın alabileceğiniz Google Play hediye kartlarını satın aldığınızda daha sonra içerisine yeniden yükleme yapamayacağınızı unutmamalısınız. Başka kartlar için kullanamayacağınız Google Play hediye kartları, nakit paraya çevrilemez. Siz de istediğiniz oyunu doyasıya oynamak için hemen Google Play hediye kartlarını tercih edin, oyun heyecanının dozunu artırın!