%50' ye VARAN İNDİRİMLER
{{ $item.name }}

APPLE ITUNES ÜZERİNDEN LORD KEY GAMES OYUNLARI İÇİN İSTEDİĞİNİ SATIN AL

Lord Key Games oyunları için ihtiyacınız olan her şeyi iTunes, App Store üzerinden kolayca alabilirsiniz! Apple iTunes üzerinden hediye kartlarına ulaşabileceğiniz web sitemiz üzerinden PUBG Mobile, League of Legends, Riot Points, Valorant VP ve Steam Cüzdan Kodu gibi birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Siz de hemen Apple iTunes indirimlerini yakalamak için Lord Key Games’i tercih edin.

Satın alacağınız Apple iTunes hediye kartlarını ister kendiniz ister sevdikleriniz için kullanın! Anında teslim alabileceğiniz USD ve TL gibi farklı para birimleri sayesinde oyun keyfiniz hep sürsün! Savaşta hayatta kalmak zor, Lord Key Games iTunes Hediye Kartları ile bu zorlukların üstesinden ustalıkla geleceksiniz!

Apple iTunes Hediye Kartları Nasıl Kullanılır?

Apple iTunes hediye kartlarını kullanmak için önce promosyon kodunu almanız gereklidir. Bunun için Lord Key Games sitemizi tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız hediye kartının yalnızca satın alınan ülke veya bölge içerisinde geçerli olduğunu unutmamalısınız. Bilgisayarınızdan Apple iTunes uygulamasına giriş yapmalı, ardından hesaplar sekmesine tıklamalısınız. Lord Key Games üzerinden satın aldığınız indirim kartında yazan kodu, kodu kullan seçeneğini işaretleyerek ekrandaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan Lord Key Games üzerinden satın alacağınız hediye kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mağaza penceresinin sağ üst bölümünden bakiyenizi öğrenebilir, PUBG Mobile, League of Legends, Riot Points, Valorant VP ve Steam Cüzdan Kodu üzerinde kullanabilirsiniz.

Apple iTunes Hediye Kartları ile Oyunlar Çok Daha Eğlenceli

Apple Store 25 TL iOS ve Apple Store 50 TL iOS gibi farklı indirimlerden yararlanabileceğiniz Lord Key Games sayesinde istediğiniz oyunda güç, sizinle olacak. Hemen al ve sepete ekle gibi seçenekler ile oyun keyfiniz yarıda kalmadan devam edecek. Üyeliksiz olarak devam edebileceğiniz web sitemiz üzerinden en gerçekçi savaş oyunlarından kendinize kostüm, silah, mühimmat ve çok daha fazlasını alabilirsiniz.

App Store & iTunes hediye kartınızı veya Apple Gift Card'ınızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz! Bunun için tek yapmanız gereken Lord Key Games üzerinden ana sayfa, oyunlar ve ardından Apple iTunes sekmesine tıklamak olacak. İstediğiniz miktardaki hediye kartını saniyeler içerisinde satın alabilir ve oyundaki elinizi güçlendirebilirsiniz.